O nas

Specjalizujemy się w pozycjonowaniu stron internetowych oraz marketingu internetowym od 2007 roku, kiedy to pozycjonowanie strony internetowej było zadaniem, z którym poradziłby sobie (prawie) każdy webmaster.

Obecnie, pozycjonowanie stało się nie lada sztuką, można by nawet rzec że SEO jest odrębną dziedziną  łączącą wiedzę marketingową, informatyczną oraz public relations. Aby być dziś skutecznym w pozycjonowaniu stron trzeba cały czas poszerzać swoją wiedzę, aby być na bieżąco ze zmianami algorytmów wyszukiwarki.

Nasza firma stale obsługuje ponad 100 stron internetowych w Polsce i za granicą, z sukcesem pozycjonujemy ponad 1500 fraz kluczowych z których większość znajduje się na pozycjach 1-3 w wyszukiwarce Google.

Aby pozostać na bieżąco ze zmianami w wyszukiwarce google oraz aby jeszcze lepiej pozycjonować strony naszych Klientów, stale doskonalimy naszą wiedzę, biorąc udział wielu szkoleniach i konferencjach organizowanych w Polsce i za granicą, ponadto bierzemy udział w szkoleniach on-line, dostępnych dla ograniczonej liczby specjalistów.

Internet zmienia się bardzo szybko, wiedza o internecie w szybkim tempie się dezaktualizuje, dlatego cały czas bierzemy udział w szkoleniach i konferencjach z zakresu marketingu internetowego.

2 przemyślenia nt. „O nas

  1. Hello are using WordPress for your site platform? I’m new to the blog world but I’m trying to get started and create my own. Do you require any html coding expertise to make your own blog? Any help would be greatly appreciated!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>